Zaloguj

Zaloguj Zamknij

Mayron

A+ R A-

Strażnik Światła

DUCH ŻYCIA

V   Strażnik Światła

Istnienie prawdy zawartej w znanej nazwie, to kres prawdziwości. Wiara…

Nie ma innej prawdy od ciebie samego; pytanie tylko za kogo się uważasz.

 

anioł

od dawna oczekiwany. O istocie życia mówi w którą człowiek zwątpił. I niewielu go rozpoznaje, bo tak było od zawsze. Mrok obawia się światła, co go człowiek kryje w sobie jak diament obleczony w farbę kamienia. Ten anioł jest z tobą, dla ciebie, byś wzór niedościgniony dostrzegł w sobie i ukochał. Dla takiego celu powracają na ziemię świetliste istoty.

 

po prostu

na twej drodze pojawią się ludzie i sytuacje, ukazujące niedostrzegane aspekty ciebie  i świata, który wokół siebie stworzyłeś. Oni pomagają teraz tobie porzucić nieprawdę o sobie. W świecie materii, twoje pomysły i nieuświadomione przekonania na życie, manifestuje się na zewnątrz. Potrzebujesz to wiedzieć, by świadomie odzyskać siebie tak, by twe serce doprowadziło cię do domu. Twój dom odnajdzie ciebie. Ta droga jest zawsze poza utarte szlaki.

 


 

5 uznana za symbol zdrowia. Tutaj mówi o totalnym ześrodkowaniu z własną tożsamością, jakkolwiek nie wydawałaby się tobie absurdalna. Totalne przyzwolenie na siebie takiego jakim jesteś w swej istocie, to znaczy być w doskonałym zdrowiu.