Zaloguj

Zaloguj Zamknij

Mayron

A+ R A-

Tatoo Ziemi

OBECNOŚĆ

VII  Tatoo Ziemi

 

naznaczają matki swoich synów znakiem ochronnym na czole, gdy ci udają się na wojnę.

Naznaczyła ziemia dzieci swoje znakiem miłości niebiańskiej, by nie  zapomnieli skąd pochodzą i gdzie mają powrócić w imię swoje.

 

anioł

Cokolwiek nie przyjdzie, Zielone Tatoo jest  z tobą jak wojownik. Podniesie, gdy upadniesz i poprowadzi dalej w taki sposób, byś potrafił zaistnieć w zgodzie z sobą, realizując własne istnienie. Porzuć oczekiwania. Porzuć zwyczaj czekania na lepszą chwilę. Porzuć zniewalające przekonania na temat własny. Porzuć nie-siebie. Bądź. Najprościej jak potrafisz. Jesteś doskonały a wszystkie atomy twojego istnienia opowiadają o tym. Naturalnie. Wszystko jest możliwe.

 

Byś nie zboczył ze swej drogi.

Byś szyków nie pomylił w nadmiarze.

I abyś zawsze podążał za swoim przeznaczeniem.

po prostu

jesteś tutaj, by doświadczyć siebie na wielu poziomach i w różnych dziedzinach. Podejmujemy wyzwania, jak niegdyś rycerze rękawicę, by poznać siebie inaczej. Maksymalnie. To znaczy wyruszyć w podróż. To znaczy wykonać skok nad przepaścią. Zaryzykuj. Poznaj smak własnego istnienia.

 


7 powszechnie uznawana za liczbę świętą. Symbolizuje ducha. Tutaj oznacza być symfonią którą tworzysz dla wszechświatów. To siedem nut zaledwie………