Zaloguj

Zaloguj Zamknij

Mayron

A+ R A-

Autentyczność

RZECZYWISTOŚĆ

VIII   anioł

 

Zaiste, potrzeba prawdę swoją znać, by miarę słuszną utrzymać w ludzkim świecie, co spektaklem się jawi jak pustynna foto-morgana.

 

a  prawdę swoją przywołać potrafisz,

jak potrzebujesz, bo pojawi się w życiu twoim

tylko z przywołania woli twojej

 

anioł prowadzenia

każdą z dróg możliwych podążaj do siebie samego a skrzydła przytomności niech towarzyszą tobie w drodze twojej.

 

po prostu - przejawiony dla odsłony kolejnej, byś zobaczył prawdę o swoim świecie

Wydawałoby się, że życie surowym jest. Nieubłagany nauczyciel… Chwila w której jesteś, potrzebuje jasności ponad rozumem tzn. spojrzenia na siebie = to co ciebie otacza. Podobno dusza po śmierci, waży na szali swe uczynki, wytyczając kolejne wyzwania na następny żywot. To może znaczyć tyle, co zauważenie jak i kiedy oddalasz się od swej duchowej istoty, poświęcając siebie, na rzecz niewiadomo jakiej prawdy. Teraz liczą się fakty, zinterpretowane przez wewnętrzne odczuwanie. Reszta nie jest istotna. Piekła wybrukowane są dobrymi intencjami i nie na tym polega litera życia. Jesteś może zbyt surowy dla siebie, miarą którą kiedyś wytyczyli inni? Dobrze jest przyjrzeć się      co inni tobie robią. Dla przetarcia nowego szlaku, konieczna jest przytomność umysłu. Przynajmniej na początku. Nie łatwe, ale możliwe. Miej siebie w wewnętrznej adoracji.

 


8 symbol równowagi,. Tutaj oznacza moc, tzn. wiedzieć kim jesteś, już bez potrzeby przekonywania o tym siebie i świata. Postrzega materię poprzez czucie. To widzieć prawdę wielowymiarowo.